MENU

Úvod
Vodácké akce
Aktuality
Tábory
Řeky
O klubu
Loděnice
Fotky
Půjčovna
Kontakty
Diskuze
Partneři/Sponzoři
Vodácké weby

PŘIHLÁŠENÍdatabáze členů

ANKETA

Miniaplikace

POČÍTADLO

počítadlo

Diskuzní fórum

Diskuze "Putovní tábor LUŽNICE 2010 II.turnus"

Vytvořeno: 18.07.2010, 15:27
Autor: Milan Bortel

vzkazy vedoucích a dětí... :)


Vlož příspěvek do diskuze

Zpět na seznam diskuzí

celkový počet příspěvků 9, stránka 1 / 1

  

Věra, 20.07.2010, 07:59
email

Píšu jako mamka jednoho "prcka" - musím se přiznat, že tak spokojeného jsem ho dlouho neviděla !!! Je vidět, že atmosféra byla asi ucházející, jídlo se docela "dalo", instruktoři prudili jen málo, holky že byly i některý hezký, slunko asi i trochu svítilo - prostě, že se to dalo vydržet :)
Děkuju za toho, kdo jenom z povzdálí a z fotek tuší, že bylo na Lužnici fajn a že jste si to všichni MOOOOC užili !!!!Áža, 19.07.2010, 20:37
email

P.S.S. Děkuju za fotky!! Jsou super:-) A Jacku, jsi velice fotogenický;-)Áža, 19.07.2010, 20:25
email

Zdravím:-) Konečně jsem si přečetla deník a myslím, že už tuším, která narážka se týká nás tří krásných:D Mimochodem - nenašel jste někdo moje černé kraťasy?? Vážne by mě zajímalo, kam se poděly:D Možná, že se ona menšina obývající s námi stejný kemp, hodně snažila:-)
Mějte se krásně a užívejte prázdnin!
P.S. ještě k té kráse-doufám, že to nikdo neberete vážne;-)Milan Bortel, 19.07.2010, 18:21 Správce
email

Ahoj všem,

z celkových asi 1000 fotek jsem vybral pár na web. Více jich dám postupně na facebook a samozřejmě každý dostanete DVD s kompletní fotodokumentací ;)

odkaz na galerii je zde

kpt.JackIvo Staniczek, 19.07.2010, 10:20
email

Ahojte všici, na začátku jsem měl obavu jak tenhle tábor vůbec dopadne. Spoustu z Vás znám, jak z předchozích táborů, tak i z jiných akcí a výslednou kombinaci jsem si dost dobře nedokázal představit. Nyní jsem zase o něco bohatší na zkušenostech, protože jste byli všichni naprosto skvělí. Marně hledám na tomto táboře nějakou chybu a nenacházím. Ve všem byla naprostá dokonalost. Když někdo prudil, tak dokonale, komáři svou práci také neflákali a větší výkon podat snad ani nemohli, sluníčko bylo i s turbo pohonem...prostě dokonalost ve všech směrech. Večer když zavřu oči, tak mi v hlavě stále běží krásný film poskládaný ze zážitků prožitých mezi Vámi. Jako každý rok píšu, že si vzhledem ke svému věku mohu dovolit již nějakou tu nostalgii, tak si také uvědomuju, že jsem zase vlastně o rok starší. Ale díky Vám si nějak tuto skutečnost nepřipouštím. Mezi Vámi je mi opět krásných 25 a díky, že mne zatím berete jako staršího kamaráda. Přesto si dovolím jedno vlastní dospělácké moudro: Myslím, že bohatství člověka se neskrývá v majetku, ale v zážitcích. Na "druhý" břeh, jak já říkám si jednou vezmem pouze ty zážitky.
A já si připadám nesmírně bohatý a díky Vám všem mi zase do mé pomyslné truhličky přibylo pěkných pár zlaťáků. A toto je jediná deviza, za kterou se dá koupit pár let mládí navíc. Ještě jednou díky všem. Nejen Vám - dětem a skorodospělákům, ale rád bych poděkoval jedinečnému týmu vedoucích, který šlape na jedničku a u nichž si vážím jedné strašně důležité věci: Že totiž nemusíme mít vždy a ve všem společný názor, ale důležité je že se vždy dokážeme domluvit bez emotivních výlevů a k všestranné spokojenosti. Tomu říkám opravdová parta a Janku a Juro Vy jste do této party zapadli naprosto dokonale. Snad se nebudu nikdy potápět, ale kdyby někdy přece, tak určitě vím, že každý z Vás bude mít připraveno své pádlo k záchraně.
Moc se mi po Vás všech stýská a klidně bych si dal repete. Tak snad zase za rok příjdu škemrat o pár zlaťáčků na úplatky k prodloužení mládí a života.
Díky všem a přeji krásné prázdniny, dovolené, pohodovou plavbu životem pod modrou oblohou, v čisté vodě a s písničkou na rtech...
Ivo.Jura, 18.07.2010, 22:46
email

Ahoooj děckové,
bylo mi s váma dobře, a to tak, že velmi.Rád se s váma zase uvidím.
Mějte se hezky a něco pro to dělejte.
JuraKačka, 18.07.2010, 18:37
email

Ahooj
Po všech se mi šíleně stýská. Po všech hláškách, po cvakynech, po válce proti komárům, po lidech, po jídle, po hrách, po celým táboře. Byly to skvěle strávené dny. Bohužel pojedu jenom na jednu akci s Kooperativou do Srní teď v srpnu a myslím že nikdo z této party tam nebude. Takže se ze všema uvidím až příští rok na dalším úžasném táboře:) Moc jsem si to užila:)
PS: Fotky ať jsou co nejdříve. Už se na ně šíleně těším.Janek, 18.07.2010, 15:39
email

Ahooooj,
a u nás se taky pere a taky suší a léčí komáří kousnutí a dojídá Puckova svačina a vzpomíná a pláče a a a vůbec :-)

Už se fakt fest těším na fotky, tak Jacku - šup šup, neztrácej čas :-)Milan Bortel, 18.07.2010, 15:29 Správce
email

Ahooooooj všem,

všechny věci už mám vyprány a suší se... je to takové smutné připomenutí, že náš tábor už skončil.

Přesto se těším, že se s většinou z vás brzy opět potkám... :)

Mezi tím se opatrujte...

kpt. Jack